MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!

Join the forum, it's quick and easy

MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!
MK Shadows Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sajam motora u Novom sadu

2 posters

Ići dole

Sajam motora u Novom sadu Empty Sajam motora u Novom sadu

Počalji od Rendi Uto Apr 05, 2011 11:19 pm

15,16 i 17 aprila odrzace se sajam motora u Novom sadu , organizatori najavljuju i neki zabavni program na istom. Posto sam ranije posetio sajam mogu reci da je bas pravo mesto za motoriste, ugodnije nego BG sajam.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sajam motora u Novom sadu Empty Re: Sajam motora u Novom sadu

Počalji od drumskalisica Sre Apr 06, 2011 11:31 pm

Pa moglo bi se reci da je tako, jer u Beogradu je sajam Automobila i nesto malo motora ( ipak je sajam automobila ), dok je ovde u N. Sadu sajam Motora ( prosle godine su dodali i malo nautike u drugoj hali ). Takodje odmah iza hale je slobodan prostor gde se obicno organizuje neki Shou na koji pozovu goste iz inostranstva . Nadam se da ce ove godine biti bar kao i prosle, jer ove godine ono u Beogradu nije ni licilo na sajam motora .
Savet za sve koji dolaze :
Ako nameravate da kupite nesto od opreme ( kaciga, rukavice i slicno ), dobro se raspitajte za cene, jer trgovci su bezobrazni, bilo je vec vise primera da izloze robu, napisu na njoj - Popust 20 % , a roba im se u radnjama prodaje po nizim cenama nego na sajmu !

Ako bi se neko organizovao pa grupno dosao - javite da mi ovde vidimo dal postoji neki popust za ulaznice ( za grupne posete - moto klub ).

Evo sad sam proverio i saznao :

Rezervacija i prodaja ulaznica - Za priredbe na Novosadskom sajmu prodaju se pojedinačne i kolektivne ulaznice, za grupe veće od 15 ljudi.

Znaci potrebno je da se sakupi bar 15 ljudi za kolektivnu ulaznicu. Gledacu sutra da proverim za cenu .
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sajam motora u Novom sadu Empty Re: Sajam motora u Novom sadu

Počalji od drumskalisica Čet Apr 07, 2011 11:04 am

Sad sam pricao sa ljudima iz Novosadskog sajma, kazu da je cena ulaznice 250 dinara. Nazalost, nema popusta za kolektivne ulaznice.
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sajam motora u Novom sadu Empty Re: Sajam motora u Novom sadu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu