MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!

Join the forum, it's quick and easy

MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!
MK Shadows Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta mislite o novom zakonu za vozace

3 posters

Ići dole

Sta mislite o novom zakonu za vozace Empty Sta mislite o novom zakonu za vozace

Počalji od Rendi Sub Dec 19, 2009 11:28 pm

Koliko ce vas pogoditi nove odredbe zakona konkretno na terenu.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o novom zakonu za vozace Empty Re: Sta mislite o novom zakonu za vozace

Počalji od drumskalisica Ned Dec 20, 2009 1:50 am

Mislim da me nece pogoditi deo vezan za propise i samu voznju. Vise ce me pogoditi onaj drugi deo vezan za dva tehnicka pregleda, i sam tehnicki pregled. U principu su mi svi motori ispravni. E sad ako ona sonda pokaze neki procenat CO2 vise, il bude bucniji za neki decibel, pa me vrate sa tehnickog - to bi vec moglo da me pogodi. Isto i ovo sa prvom pomoci, imam dva komada vec dvadesetak godina, nikad nije nista troseno ( cak sam jos ja dodavao u njih ). E sad ako izmisle da treba da menjam samo zato sto su moje po JUS-u, a treba da imam po RS-u , glupo mi je .
Sto se tice onog Evropskog zapisnika o saobracajnoj nesreci ( zabole nekog u evropi za neku moju saobracajku ako je budem imao - kom li je idiotu palo na pamet da je tako nazove? ) , to sam vec nabavio , napravio male futrolice ( od providne fascikle ), ubacio tu artiju u njih i zalepio na poklopac top kejsa sa unutrasnje strane na oba moja motora, pa ako budu trazili, samo dignem poklopac - pa nek gledaju .
Nadam se da nam nece uvesti da nosimo i PP aparat ! 🇳🇴 🇳🇴 🇳🇴
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o novom zakonu za vozace Empty Re: Sta mislite o novom zakonu za vozace

Počalji od Rendi Pon Dec 21, 2009 12:42 am

Sto se tice onih odredbi nikad nisam ni prolazio na crveno jedino malo me dotice prekoracenje brzine ali cu gledati da to korigujem,apoteku imam odavno ali je nisam nosio do sada a sadacu da nosim sve sta traze i kvit.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o novom zakonu za vozace Empty Re: Sta mislite o novom zakonu za vozace

Počalji od drumskalisica Pon Dec 21, 2009 1:27 am

Jos jedna stvar mi nije bas jasna, oni kazneni poeni sto se dobijaju ako nesto zgresis, kako se to racuna, dal samo u toku jedne godine, dve il na koji nacin ??? Mislim, kolko god da pazis postoji realna mogucnost da se za nekoliko godina sakupi dovoljno da te oteraju na ponovno polaganje vozackog ispita.
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o novom zakonu za vozace Empty Re: Sta mislite o novom zakonu za vozace

Počalji od Rendi Pon Dec 21, 2009 5:07 pm

Koliko sam cuo posle dve godine se brisu pa jovo nanovo.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o novom zakonu za vozace Empty Re: Sta mislite o novom zakonu za vozace

Počalji od Crni Leptir Pon Dec 21, 2009 6:03 pm

Mislim da je zakon u mnogim članovima preoštar i da je ovo još jedan od načina da se narodu koji i onako sastavlja kraj s krajem izbije i ono malo para iz džepa koji im već nije uzet kroz raznorazne poreze.
Pozdravljam one delove zakona i sankcije koje se odnose na nasilničku vožnju, alkoholisanost, uzimanje opojnih droga i radnje kojima vozači direktno ugoržavaju druge učesnike u saobraćaju.
Crni Leptir
Crni Leptir
Admin

Broj poruka : 171
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 51
Lokacija : Beograd

http://http:vaske72.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o novom zakonu za vozace Empty Re: Sta mislite o novom zakonu za vozace

Počalji od Rendi Uto Dec 22, 2009 1:18 am

Kad ovo kaze leptir koji radi u tim sluzbama onda je sigurno da je zakon malo preostar za one normalne ,zamisli pojas 5000 pa ko to da plati.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o novom zakonu za vozace Empty Re: Sta mislite o novom zakonu za vozace

Počalji od Crni Leptir Uto Dec 22, 2009 6:50 pm

O tome pričam. Ne bih da ulazim u politiku al nije baš u redu, opet po ledjima sirotinje.
Crni Leptir
Crni Leptir
Admin

Broj poruka : 171
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 51
Lokacija : Beograd

http://http:vaske72.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o novom zakonu za vozace Empty Re: Sta mislite o novom zakonu za vozace

Počalji od drumskalisica Sub Jan 02, 2010 2:43 am

I njega su zezali, pa je opremio i sebe i irvase sml26 sml26 sml26

Sta mislite o novom zakonu za vozace 53v7s7
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o novom zakonu za vozace Empty Re: Sta mislite o novom zakonu za vozace

Počalji od Rendi Sre Jan 13, 2010 11:18 pm

Gde se seti ovo da postavis bas smesno.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o novom zakonu za vozace Empty Re: Sta mislite o novom zakonu za vozace

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu