MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!

Join the forum, it's quick and easy

MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!
MK Shadows Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moto skupovi i misljenje o njima

+3
Crni Leptir
Ivta
Rendi
7 posters

Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od Rendi Pon Avg 24, 2009 3:58 pm

Da li ste zadovoljni sa kvalitetom ovogodisnjih skupova u Srbiji gledano u globalu,zaboravimo sitnice.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od Ivta Uto Avg 25, 2009 12:57 am

Sa dobrom ekipom skup mi i nije bitan kakav je bio :D :D :D
Mada, svi skupovi mnogo lice jedan na drugi, a onda se javlja monotonija

Ivta

Broj poruka : 84
Datum upisa : 22.08.2009

http://extrem-mk.bb.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od Crni Leptir Uto Avg 25, 2009 10:02 am

Slažem se sa Ivtom. Često ni kiša nije mogla da mi pokvari provod ako je dobra ekipa i obrnuto.
Crni Leptir
Crni Leptir
Admin

Broj poruka : 171
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 51
Lokacija : Beograd

http://http:vaske72.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od Rastko MOGLY Kamenovic Uto Avg 25, 2009 12:31 pm

+1....Tako je ako drustvo i muzika ok,onda vise nema ni shta da se gleda ,sve je ok....

Rastko MOGLY Kamenovic

Broj poruka : 11
Datum upisa : 22.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od Rendi Sre Avg 26, 2009 12:14 am

Mislim da se nivo skupova u odnosu na predhodne godine znatno poboljsao ,verovatno zbog povecanog broja motora a da svi skupovi lice jedan na drugi i to je tacno.Uvek sam isao na skupove zbog ljudi a vremenske prilike i kvalitet muzickog programa i opremljenost motosusreta ne zanimaju me mnogo.Ako je drustvo dobro manje je vazno da li ima 300 ili 1300 motora , cak se nekad provedemo bolje na manjim okupljanjima.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od drumskalisica Sub Dec 05, 2009 5:24 pm

Svake godine sam sve manje i manje zadovoljan moto skupovima kod nas. Razlog tome je - da ga nazovem razvodnjavanje .
Na skupove sam poceo da idem jos 1981 godine ( FIM relly Vrnjacka Banja ). Do raspada bivse SFR Jugoslavije smo imali samo pet skupova i to : Majske susrete u Osijeku, Tuzla, Brcko, Bijeljina i Varazdin. Otprilike jedan skup mesecno u toku leta, i na te skupove su dolazili svi. Danas imamu u isti vikend po tri skupa, pa ne znas ni gde da odes, maltene svako selo pravi neki skup. Posteno receno, nema se ni para, a ni vremena da se ide na sve skupove. Odem tako na neki skup gde ocekujem da sretnem neke meni drage ljude, njih nema. Pitam neke iz njihovog mesta " gde su ", i obicno dobijem odgovor tipa " znas bio je ovog meseca na tri skupa, istrosio se pa nije mogao da dodje " . Tako da u principu idem samo na sigurno - na ona mesta gde znam da ce biti dobar provod i da ce doci dosta ljudi koje znam.
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od Rendi Ned Dec 06, 2009 10:56 pm

Nisi pomenuo Sarajevo motokoncentraciju 1984 ili 85 ne secam se vise a ni Beograd Fim 1990god. U pravu si da svako selo pravi skupove ali treba ih razumeti kod njih se i onako nista ne dogadja u toku godine pa je bar jedan lepi dogadjaj za njih znacajan. Tacno je da su skupovi razvodnjeni ali imamo veci izbor gde da se ide i onako nemoze da se stigne svuda.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od drumskalisica Pon Dec 07, 2009 2:05 am

Bio sam i u Sarajevu 85 god, dok u Beogradu vec nisam ( bio sprecen ). Vrnjacku banju sam pomenuo kao prvi skup na kom sam bio ( za nas je to bio skup, jer mi iz zemlje koja je to organizovala - nismo imali pravo ucesca u reliju, al smo mogli doci, upoznati se sa ljudima i druziti.
Razumem ja i ove iz manjih mesta, bio sam na nekoliko takvih skupova, zna i to da bude lepo, al sto je mnogo - mnogo je. U svakom slucaju, ja imam nameru da iduce godine odem na jedan skup do Nemacke, a nesto sam razmisljao i o jednom u Finskoj, samo ne znam hocu li imati dovoljno vremena ( novca ) za sve to. Volja postoji, motor imam ( komada dva ), vize su ukinuli - videcemo sta ce ispasti od svega toga . :D sunny sunny :D
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od Rendi Uto Dec 08, 2009 12:13 am

Ja sam sada na zurci u Debeljaci pokusao da razgovaram sa nekim ljudima da nadjem makar jednog da ide samnom na susret u Sevastopolj negde oko 12 jula 2010 godine a posle bi sa organizatorima Night Wolves Rusima isao u Moskvu gde im je sediste kluba. Postoji i kombinacija da idem sa tog skupa preko juznog dela Rusije za Kazahstan do granice sa Kinom . To je mnogo kilometara pa se mnogi odricu zbog para . Treba svima da je jasno da je u UK i RUS i ostalim aziskim zemljama mnogo jeftiniji benzin a i troskovi smestaja i hrane mnogo manji nego u EU. Mi sa nasim standardom ce mo se sigurno bolje provesti na istoku nego u Evropi.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od drumskalisica Uto Dec 08, 2009 2:16 am

Sad kad si vec pomenuo Rusiju, i mi smo ( mala neformalna grupa motorciklista iz N. Sada poznati kao Apostoli ) u nekim slicnim razmisljanjima. Naime razmisljali smo da u toku narednog leta - kad se zavrsi skola odemo do Moskve. Vili iz Otpisanih je vec bio tamo. Ukrajina je malo problematicna ( o tome na pp ), ali i za to postoji resenje - nisam zapamtio odakle, valjda negde iz Rumunije ide brod - trajekt do Rusije ( do Jalte, il bas Sevastopolja ) i karta kosta valjda 8 evra . Sad dal je to karta samo za putnika, il za motor, il za oboje - nisam siguran, o tome smo pricali na jednom rodjendanu u subotu, pa jbg ( drustvo, muzika. popilo se ) .
U svakom slucaju, to ce mo jos proveriti pa ce mo pricati dalje, al bi to bilo zgodno da izbegnemo probleme u Ukrajini ( sa njihovim alavim policajcima i carinicima ).
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od Rendi Sre Dec 09, 2009 8:32 pm

Ja mislim da je najbolja kombinacija do Varne U Bugarskoj jer su putevi odlicni a bugarski policajci ne zaustavljaju motoriste ,provereno vise puta. Od Varne ima brod za Odesu u UK koja je velika luka a posle bi vozili do Sevastopolja na motosusret Nocnih Vukova iz Rusije kod kojih bi bili zasticeni ko beli medvedi. Pogledaj malo kartu inace sam cuo da je najveci kriminal u delti Dunava izmedju RU i UK pa bi to izbegli .
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od drumskalisica Sre Dec 16, 2009 2:59 am

Posto smo vec pomenuli i motokoncentraciju u Sarajevu 85-te godine, evo slikao sam moj bedz koji sam tad dobio, pa da to podelim sa vama. Mozda ne bi bilo lose da se otvori tema " Slike sa starih moto skupova " u koju bi postavljali slike sa skupova pre 1990 godine. Ja ih imam dosta, fali mi skener da bi ih prebacio u elektronski format, al mislim da bi se tu moglo naci za svakog po nesto, a i da ovi mladji vide kako je to nekad izgledalo !

Moto skupovi i misljenje o njima 4hqycw
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od Rendi Pet Dec 18, 2009 1:43 pm

Nemam ni ja skener pa je to problem a i da ga imam neznam da ga upotrebim a slika sa skupova ranijih ima puno.Inace da ti kazem da Vilija iz Otpisanih poznajem lik je OK.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od drumskalisica Pet Dec 18, 2009 10:42 pm

Ma znas i mene - doduse iz vidjenja ( nismo se nikad zvanicno upoznali ), al smo tu i tamo razmenili po neku recenicu ! :D :D :D
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od Head Sub Dec 19, 2009 5:18 pm

Uglavnom su skupovi sve bolji i bolji.Generalno-najbitnije je drustvo sa kojim se nadjes. Velicina skupa ne mora biti odlucujuca .Uglavnom se zale matorci a opste je poznato da njima smeta buka, ne mogu da popiju kao ranije ,devojcice ih ne gledaju :D :D :D .Kad god pitam klince kako je bilo na nekom susretu - oni kazu - super.Salu na stranu vec godinama imam zelju da odem do Sevastopolja jer sam upoznao coveka iz Sombora krajem 90-tih , koji je bio prvi stranac u zadnjih stotinak godina koji je dobio dozvolu da se naseli tamo .Sevastopolj je kao ratna luka bio strogo zabranjen za strance.Ako ne stignem na moto susret- ima tamo sta da se vidi i bez susretanja.Isao bi sam sa suprugom.Pa mozda se vidimo tamo
Head
Head

Broj poruka : 157
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : Agent Orange-Slobodna Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od VULKAN Uto Jan 19, 2010 1:07 pm

LJudi ma sve je to dobro ,samo nek se mi druzimo i zezamo...
VULKAN
VULKAN

Broj poruka : 8
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 45
Lokacija : Jakovo-Surcin

Nazad na vrh Ići dole

Moto skupovi i misljenje o njima Empty Re: Moto skupovi i misljenje o njima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu