MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!

Join the forum, it's quick and easy

MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!
MK Shadows Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motosusreti u opadanju

2 posters

Ići dole

Motosusreti u opadanju Empty Motosusreti u opadanju

Počalji od Rendi Ned Sep 05, 2010 5:16 pm

S obzirom da sam i ove godine posetio dosta motosusreta , primetio sam da su skoro svi upolovljeni sto se tice posete . Sta je vase misljenje zbog cega se to desava, da li je to prezasicenost istim zbog jednolicnog sadrzaja, zbog opste finansiske krize ili je nesto drugo u pitanju.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Motosusreti u opadanju Empty Re: Motosusreti u opadanju

Počalji od drumskalisica Pon Sep 06, 2010 12:45 am

Uh, ima tu vise stvari. Po meni, najbolje je bilo vreme kad je na teritoriji bivse SFRJ bilo ukupno pet skupova ( Brcko, Bijeljina, Tuzla, Osijek i Varazdin ). Tad smo se na tih pet susreta okupljali svi i bilo je uvek dobro.
Danas imamo po dva i tri skupa u isti vikend ( nekad i vise ), pa tako cetiri puta mesecno, i sta onda reci. Sa jedne strane je doslo do toga da imamo mnogo skupova , a samim tim kvalitet istih opada. Sa druge strane zbog finansiske krize, ljudi se odlucuju da idu na one skupove koji su im blizi , pa tako neki skupovi u manjim i udaljenijim mestima - kolko god da su dobri - ne mogu da privuku mnogo ljudi. Ja sam ove godine takodje bio na dosta skupova, ali onmih koji su mi blizi ( do 200 km ). Sta reci, u proseku mi za neki takav skup treba oko 5.000 dinara, da odem na cetiri skupa u mesecu - treba mi 20.000. Prosek plata u nasoj zemlji je poznat, i racunica je prosta = ne moze se na sve skupove ici .
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu