MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!

Join the forum, it's quick and easy

MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!
MK Shadows Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strani klubovi kod nas

5 posters

Ići dole

Strani klubovi kod nas Empty Strani klubovi kod nas

Počalji od Head Uto Feb 16, 2010 7:41 pm

Svedoci smo da strani klubovi prave svoje ispostave kod nas.Sta vi mislite o tome.Napominjem da mi je licno poznato-iz prve ruke,da je bilo pokusaja formiranja ispostave kluba Hells Angels-Italy kod nas jos sredinom 80-tih.
Head
Head

Broj poruka : 157
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : Agent Orange-Slobodna Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Strani klubovi kod nas Empty Re: Strani klubovi kod nas

Počalji od drumskalisica Sre Feb 17, 2010 1:29 am

Ne treba nam to. Pa mi imamo u Srbiji Auto - moto klubove jos od 1922 godine. A to sto su hteli jos 80 i neke - fala bogu pa nisu. Trebo je tad Kolman to da pravi kod sebe u Sloveniji, a ne da pokusava kod nas !
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strani klubovi kod nas Empty Re: Strani klubovi kod nas

Počalji od Rendi Uto Mar 02, 2010 7:29 pm

Mislim da nam nisu potrebni cepteri stranih klubova ali posto je to vec uzelo maha kod nas, to se ne moze spreciti. U Srbiji imamo vec cetiri pet ceptera /podrske/ stranim klubovima.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strani klubovi kod nas Empty Re: Strani klubovi kod nas

Počalji od Head Sre Mar 03, 2010 8:18 pm

U Novom Sadu je bilo pre neki dan zvanicno osnivanje podruznice MC Gremium za teritoriju nase zemlje.Zvanicna zurka otvorenog tipa se ocekuje ovog meseca,Kako javlja nas dopisnik :mashe:
Head
Head

Broj poruka : 157
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : Agent Orange-Slobodna Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Strani klubovi kod nas Empty Re: Strani klubovi kod nas

Počalji od Korisnik Sre Mar 10, 2010 12:43 am

Ma gluposti...videla zaba..... preki-sud
Korisnik
Korisnik

Broj poruka : 28
Datum upisa : 03.01.2010
Godina : 63
Lokacija : Kragujevac

Nazad na vrh Ići dole

Strani klubovi kod nas Empty Re: Strani klubovi kod nas

Počalji od Rendi Pon Apr 26, 2010 11:10 pm

Mislim da se vec pokazuje na delu stetnost prisustva stranih cepter klubova na nasem tlu . Clanovi Nocnih vukova iz Rusije su zakazali skup na istom mestu gde godinama Shadows odrzava moto susrete i to samo petnaest dana pre naseg susreta bez ikakvih konsultacijama sa domacim klubom. Misljenja sam da treba zabraniti stranim klubovima da prave susrete na teritoriji Srbije jer jednostavno kvare ustaljene kalendare domacih klubova.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strani klubovi kod nas Empty Re: Strani klubovi kod nas

Počalji od drumskalisica Uto Apr 27, 2010 1:23 am

Rendi ::Mislim da se vec pokazuje na delu stetnost prisustva stranih cepter klubova na nasem tlu . Clanovi Nocnih vukova iz Rusije su zakazali skup na istom mestu gde godinama Shadows odrzava moto susrete i to samo petnaest dana pre naseg susreta bez ikakvih konsultacijama sa domacim klubom. Misljenja sam da treba zabraniti stranim klubovima da prave susrete na teritoriji Srbije jer jednostavno kvare ustaljene kalendare domacih klubova.

Ovo mi se ni malo ne svidja !

Sad se samo postavlja pitanje da li su to clanovi Nocnih vukova iz Srbije uradili na svoju ruku, ili po direktivi iz centrale. Ne znam, u principu vise volim Nocne Vukove nego Andjele pakla, al im ovo nije bas sportski potez. Posto su Nocni vukovi - Srbija locirani tu u Nisu ( il okolini ), ja bi prvo video sa njima da li to moze da se sredi i da pravite skupove sa vecim vremenskim razmakom , a posto MK Shadovs postoji vec odavno - i ima svoj termin - treba i da ga zadrzi, a oni nek nadju sebi termin pred kraj leta. Ako ne moze da se postigne dogovor na lokal;nom nivou, nadji nekog ko dobro zna Ruski, pa napisi pismo predsedniku Nocnih vukova u Rusiji - Hirurgu. Mislim da bi on trebao da to uvazi i naredi im da promene termin skupa.
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strani klubovi kod nas Empty Re: Strani klubovi kod nas

Počalji od Rendi Pet Apr 30, 2010 4:38 pm

Orbijini imaju clanove i u Pancevu zasto nisu pravili u Pancevu susret i to 15 dana pre pancevackih Kojota nego su u Nisu ,valjda je Fonza mislio da necu da izadjem iz bolnice posto sam imao tesku operaciju . Sramota sta su uradili i pored toga sto sam ih reklamirao na svim mogucim forumima. Posto sam jedan od najstarijih bajkera i po godinama i po stazu na motoru imao sam prilike da odem u Helse ali to mi nikad nije padalo na pamet. Mislim da svi novopeceni bajkeri i oni koji nisu mogli da se afirmisu kod kuce ,potrazili su ili su u potrazi za svojim identitetom u stranim klubovima. Uglavnom od sada pa nadalje cu znati kako da se ponasam prema cepterima stranih klubova u Srbiji.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strani klubovi kod nas Empty Re: Strani klubovi kod nas

Počalji od drumskalisica Sub Maj 01, 2010 2:00 am

Jbg, ovo je balkan, ko ce kome, ako ne svoj svome ! Pa da si imao i pet operacija, nije u redu. Tu ste u istom gradu, poznajete se. Iako si bio u bolnici, mogao je da dodje da te obidje i pita za misljenje. Ovo mi pre lici na onu varijantu " ajd mi da napravimo skup, ljudi ce doci jer vec znaju da se otprilike u to vreme pravi skup. A kad ti budes pravio svoj, nece imati para da opet dodju"
E onda ce moci posle da pricaju kako su oni napravili uspesan skup ( znaci oni su uspesni ), a tvoj je bio neuspesan ( znaci tvoje je vreme proslo ), dobice neke pluseve od ko zna koga. Posto sam dugo vremenaq ziveo u Nisu, kolko znam to bi se okarakterisalo kao " Buljaski nacin " . E sad na sajtu Nocnih vukova pise da njihov clan ne moze da bude izmedju ostalog i peder, iliti po Niski - Buljas. Ako je po tom statutu - trebalo bi da ih izbace iz kluba !
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strani klubovi kod nas Empty Re: Strani klubovi kod nas

Počalji od Anka Pon Jun 28, 2010 9:53 pm

Daleko im lepa kuca annoyed cha40
Anka
Anka
Admin

Broj poruka : 138
Datum upisa : 21.08.2009
Godina : 34
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

Strani klubovi kod nas Empty Re: Strani klubovi kod nas

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu