MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!

Join the forum, it's quick and easy

MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!
MK Shadows Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na kom skupu ste se najbolje proveli

+3
tomos_chopper
Ivta
Rendi
7 posters

Ići dole

Na kom skupu ste se najbolje proveli Empty Na kom skupu ste se najbolje proveli

Počalji od Rendi Čet Okt 22, 2009 6:06 pm

Ove godine od toliko skupova koje smo imali na kom ste se najbolje proveli ukljucujuci i zurke.Normalno mislim samo na letnje zurke.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Na kom skupu ste se najbolje proveli Empty Re: Na kom skupu ste se najbolje proveli

Počalji od Ivta Pet Okt 23, 2009 1:28 pm

Blago onom ko rano poludi, ceo život mu u veselju prodje ......
Meni svuda extraaa

Ivta

Broj poruka : 84
Datum upisa : 22.08.2009

http://extrem-mk.bb.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Na kom skupu ste se najbolje proveli Empty Re: Na kom skupu ste se najbolje proveli

Počalji od tomos_chopper Ned Nov 08, 2009 9:07 pm

Najbolje u Nisu jer zivi puno ljudi koje znam...a inace lepo je bilo i u SMederevu i Smed.Palanci mada su nekom liku maznuli MZ...

tomos_chopper

Broj poruka : 39
Datum upisa : 08.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Na kom skupu ste se najbolje proveli Empty Re: Na kom skupu ste se najbolje proveli

Počalji od Rendi Uto Nov 10, 2009 12:36 am

Ne bih mogao da se opredelim jer sam bio na zaista mnogo moto susreta ove godine ali mogao bih da izdvojim Smed. Palanku ,standardno se podrazumeva Smederevo kao i svake godine. Sabac odlican skup ali nisam oka trenuo od pucaca ,uopste receno svuda sam se proveo dobro jer i idem sa tom namerom. Od zurki izdvojio bih Kragujevac i Smederevsku kao najbolje.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Na kom skupu ste se najbolje proveli Empty Re: Na kom skupu ste se najbolje proveli

Počalji od Crni Leptir Pet Nov 13, 2009 7:44 am

Od skupova Bjeljina i Futog, kako zbog samih skupova, tako i zbog druženja za vreme kao i posle skupa što mi u klubu praktikujemo. I Šabac je bio dobar, jedino što kaže Rendi, pucači... Mužlja je takodje za pohvalu, za Kovin mi je krivo što sam mogao da dodjem samo u petak, Sarajevo ne mogu da prežalim... ma svi su bili dobri, samo da je eto bilo malo manje kiše ove godine.
Od žurki bih izdvojio našu žurku kod Bože u Mladenovcu, extra doček, svirka, klopa, smeštaj... U povratku smo obišli i našeg drugara i člana Igora iz Kragujevca kao da je to usput, hehehe. (I naravno tu je pao roštilj)

A kako je to izgledalo govori slika.

Na kom skupu ste se najbolje proveli Ngsncy

Čoperijada u Smederevskoj Palanci bi u potunosti uspela da je bilo malo lepše vreme, da nije bio dan žalosti i da je Preda imao normalno pivo. (neki će reći "i da je Pera otišao na vreme u policiju" :D ) ali sve pohvale za trud.

I da, sve naše roštiljade na Fruškoj gori, (u danima kada nije bilo značajnijih okupljanja) jeste da ne spadaju u žurke, ali su u potunosti uspevale.

sml25063 beer lol!
Crni Leptir
Crni Leptir
Admin

Broj poruka : 171
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 51
Lokacija : Beograd

http://http:vaske72.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Na kom skupu ste se najbolje proveli Empty Re: Na kom skupu ste se najbolje proveli

Počalji od Anka Ned Nov 15, 2009 5:07 am

Svuda je bilo dobro,izdvojila bi Zlatibor,Sabac,KG,smed palanku u organizaciji Free ridersa :D
Anka
Anka
Admin

Broj poruka : 138
Datum upisa : 21.08.2009
Godina : 34
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

Na kom skupu ste se najbolje proveli Empty Re: Na kom skupu ste se najbolje proveli

Počalji od Shecki Pet Nov 20, 2009 10:12 pm

Tradicionalno Sarajevo, Šabac, Smederevo ...
Ma ja se svuda lepo provedem beer

Shecki

Broj poruka : 3
Datum upisa : 20.11.2009
Godina : 51
Lokacija : Valjevo

Nazad na vrh Ići dole

Na kom skupu ste se najbolje proveli Empty Re: Na kom skupu ste se najbolje proveli

Počalji od nenad kraker Pet Jan 22, 2010 3:48 pm

Smederevo ok,meni Nis nije bio los, samo sto me drpio onaj krpelj, a i Muzlja je za pohvalu bilo je odlicno vec za Indjiju nemogu nista da kazem jer sam pokisao kao mis
nenad kraker
nenad kraker

Broj poruka : 29
Datum upisa : 18.01.2010
Godina : 51

Nazad na vrh Ići dole

Na kom skupu ste se najbolje proveli Empty Re: Na kom skupu ste se najbolje proveli

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu