MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!

Join the forum, it's quick and easy

MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!
MK Shadows Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca

+5
drumskalisica
Ivta
Rubber Duck
Crni Leptir
Rendi
9 posters

Ići dole

Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca Empty Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca

Počalji od Rendi Sub Okt 10, 2009 10:59 pm

Nekada su se motoristi obavezno pozdravljali ili rukom ili blicanjem na putevima da li to danas radite.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca Empty Re: Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca

Počalji od Crni Leptir Ned Okt 11, 2009 1:54 am

Na otvorenom drumu da. Ako je motorista bez kacige ne pozdravljam ga da ne bih ispao budala jer se motoristi manekeni obično ne javljaju drugim motoristima, osim ako ih ne poznaju.
Crni Leptir
Crni Leptir
Admin

Broj poruka : 171
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 51
Lokacija : Beograd

http://http:vaske72.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca Empty Re: Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca

Počalji od Rubber Duck Ned Okt 11, 2009 1:31 pm

Javljam se svakom, mada cesto, sto kaze Crni, ispadnem budala jer retko ko otpozdravlja :x
Rubber Duck
Rubber Duck

Broj poruka : 27
Datum upisa : 21.08.2009
Godina : 41
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca Empty Re: Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca

Počalji od Ivta Pet Okt 23, 2009 1:33 pm

Pozdravljam blicanjem,rukom ili sirenom kako mi je kad zgodnije, UVEK I NA SVAKOM MESTU, ne obraćam pažnju na to dali mi je otpozdravio ili ne to je njegovo.

Ivta

Broj poruka : 84
Datum upisa : 22.08.2009

http://extrem-mk.bb.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca Empty Re: Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca

Počalji od Rendi Pet Okt 23, 2009 6:31 pm

Svakog pozdravim rukom ako idem mnogo brzo onda blicanjem bez razlike da li mi otpozdravi ili ne. Mislim da je to opste pravilo i kultura motorcikliste jer mi smo ipak posebna vrsta a i u manjini smo u odnosu na druge ucesnike u saobracaju.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca Empty Re: Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca

Počalji od drumskalisica Pon Dec 07, 2009 2:12 am

Pozdravim uvek il blicnem farom, il rukom. Samo ima jedna stvar koja me nervira zadnje vreme: Cesto idem ibarskom magistralom na relaciji N. Sad - Cacak. Uz samu Ibarsku ima dosta sela i manjih mesta i ima puno ovih kineskih skutera koji kad mi dolaze u susret sa upaljenim farom deluju kao neke teske masine, ja ih pozdravim, a tek prilikom mimoilazenja vidim da je to skuter i neka deca na njemu koja me zacudjeno gledaju ( u stilu " sto nam sad pa ovaj ablenduje ), obicno ne otpozdrave pa se onda glupo osecam, al sta ces ja pozdravljam i dalje ! cheers
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca Empty Re: Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca

Počalji od bucow Pon Dec 07, 2009 12:58 pm

uvek se javim ja sam stara skola a odpozdrav nedobijem uvek razloge ste vec skoro sve naveli :D
bucow
bucow

Broj poruka : 6
Datum upisa : 13.10.2009
Godina : 49
Lokacija : smederevo

Nazad na vrh Ići dole

Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca Empty Re: Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca

Počalji od Head Sre Dec 09, 2009 8:33 pm

Ne javljam se.Objasnjenje je jednostavno.Nekada smo svi bili iz iste firme ,a danas je vecina onih koji su u ovome iz potpuno razlicitih razlga od mojih.Sa druge strane opet ako vidim da je neko sa motociklom u nevolji stajem bilo da sam motorom ili kolima
Head
Head

Broj poruka : 157
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : Agent Orange-Slobodna Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca Empty Re: Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca

Počalji od Korisnik Čet Feb 04, 2010 3:24 am

Naravno da pozdravljam ,jer nemogu da zaboravim dasu i mene sa apencem4 pozdravljali mozda iz zezanja ali to se pamti.
Korisnik
Korisnik

Broj poruka : 28
Datum upisa : 03.01.2010
Godina : 63
Lokacija : Kragujevac

Nazad na vrh Ići dole

Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca Empty Re: Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca

Počalji od nenad kraker Pet Feb 05, 2010 6:04 pm

pozdravim sirenom ili se javim rukom,u gradu se nejavljam jer svi zure da uhvate semafor,pa i neobracaju paznju na pozdrav, a ja sam sporac ima ljudi koji se jave klimanjem glave pa meni kako dodje:glava,ruka,sirena, stariji se jave a mladji motociklisti tesko ,njima je bitno da budu primeceni
nenad kraker
nenad kraker

Broj poruka : 29
Datum upisa : 18.01.2010
Godina : 51

Nazad na vrh Ići dole

Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca Empty Re: Da li pozdravite motoriste koji idu iz drugog pravca

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu