MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!

Join the forum, it's quick and easy

MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!
MK Shadows Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Incidenti na moto susretima

+2
Crni Leptir
Rendi
6 posters

Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Incidenti na moto susretima

Počalji od Rendi Ned Avg 30, 2009 5:53 pm

Sta mislite o sve ucestalijim incidentima na moto skupovima i da li ovakva pojave mogu da se prevazidju ili ce ih tek biti u nekoj buducnosti.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Re: Incidenti na moto susretima

Počalji od Crni Leptir Sre Sep 02, 2009 7:09 am

Na žalost ovo nisu samo pojave na moto skupovima, ali ako je za utehu toga ima mnogo više na nekim drugim mestima i skupovima, tako da smo mi do nekle i poštedjeni toga, i ako je Rendi u pravu.
Uzroci su mnogo dublji, pocinju jos od devetesetih godina sa krizom morala u Srbiji i o tome bi se bas moglo pisati, ali ne bih da davim, znate na sta mislim.
Nadam se da me niko neće pogrešno shvatiti, ali mnogi sebi daju za pravo, samo zbog toga sto imaju skupe motore ili po Austriji i Nemačkoj ne mogu to da rade, da maltretiraju sve ostale (ne bitno na koji nacin) i da se nazivaju bajkerima. Na sajtu HD Srbija piše: "Nije važno šta radiš, važno je šta voziš!". Ja sam razmišljao da na naš sajt napišem: "Nije važno šta voziš - važno je kakav si čovek!". Onaj ko se pronadje u toj priči, i ko živi za motor, po meni može da nosi naziv bajkera.


Poslednji put izmenio Crni Leptir dana Sre Sep 02, 2009 1:57 pm, izmenio ukupno 3 puta
Crni Leptir
Crni Leptir
Admin

Broj poruka : 171
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 51
Lokacija : Beograd

http://http:vaske72.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Re: Incidenti na moto susretima

Počalji od nikolanixy Sre Sep 02, 2009 11:51 am

bravo baš to kakav si! na moto skupu u Koviljači mom drugu otišla sajla kvačila na hondi 954 normalna pojava posle 7 dana meni malo pre čačka ode sajla gasa i naravno odmah komentar pa šta kinez to je to a za hondu niko nije to rekao sory za off
nikolanixy
nikolanixy

Broj poruka : 11
Datum upisa : 24.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Re: Incidenti na moto susretima

Počalji od Crni Leptir Sre Sep 02, 2009 1:54 pm

Dobro, Rendy je mislio konkretno na tuce. Eto i prosle nedelje na Avali je doslo do tuce izmedju pucaca i organizatora. Krenulo je od pesnica, da bi preko hladnog oruzja preslo na vatreno. Na sta to lici? Drago mi je sto nisam bio na tom skupu.
Crni Leptir
Crni Leptir
Admin

Broj poruka : 171
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 51
Lokacija : Beograd

http://http:vaske72.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Re: Incidenti na moto susretima

Počalji od nikolanixy Sre Sep 02, 2009 2:59 pm

da i meni se desilo slično spuštao sam se lagano sa suzuki sradom i lagano turirao motor do 3000rpm zbog kreni stani da bi me isprozivao lik u fazonu valjevac nemoj da mi turiraš da ti ne bi .......neću u detalj samo što sam ja bio pametan i to iskulirao
nikolanixy
nikolanixy

Broj poruka : 11
Datum upisa : 24.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Re: Incidenti na moto susretima

Počalji od Rubber Duck Sre Sep 02, 2009 8:56 pm

Zao mi je kada se to desi ljudima koji su ok ali svima nam je preko glave idiJota koji maltretiraju svoje motore i ljude oko sebe, a priznaces da je takvih puno i lako dolazi do greske
Rubber Duck
Rubber Duck

Broj poruka : 27
Datum upisa : 21.08.2009
Godina : 41
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Re: Incidenti na moto susretima

Počalji od Crni Leptir Sre Sep 02, 2009 11:39 pm

Meni su skupovi bili mesto gde sam bežao od ružne realnosti sa kojom se svakodnevno susrećem na poslu. Do sada su me opuštali, medjutim, ukoliko se nastavi loš trend, ozbiljno ću razmisliti i o izbegavanju skupova. Naše privatne žurke i ona mesta na koja izlazim su mi sasvim dovoljno.
Crni Leptir
Crni Leptir
Admin

Broj poruka : 171
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 51
Lokacija : Beograd

http://http:vaske72.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Re: Incidenti na moto susretima

Počalji od Rendi Čet Sep 03, 2009 4:22 pm

Crni Leptir ::Na žalost ovo nisu samo pojave na moto skupovima, ali ako je za utehu toga ima mnogo više na nekim drugim mestima i skupovima, tako da smo mi do nekle i poštedjeni toga, i ako je Rendi u pravu.
Uzroci su mnogo dublji, pocinju jos od devetesetih godina sa krizom morala u Srbiji i o tome bi se bas moglo pisati, ali ne bih da davim, znate na sta mislim.
Nadam se da me niko neće pogrešno shvatiti, ali mnogi sebi daju za pravo, samo zbog toga sto imaju skupe motore ili po Austriji i Nemačkoj ne mogu to da rade, da maltretiraju sve ostale (ne bitno na koji nacin) i da se nazivaju bajkerima. Na sajtu HD Srbija piše: "Nije važno šta radiš, važno je šta voziš!". Ja sam razmišljao da na naš sajt napišem: "Nije važno šta voziš - važno je kakav si čovek!". Onaj ko se pronadje u toj priči, i ko živi za motor, po meni može da nosi naziv bajkera.


Nisu to skupi motori ovi pucaci su uglavnom nabavili motore po popularnim cenama pa se ispucaju za jednu sezonu i onda ih prodaju sa malo predjenih km kao ocuvane cist humor. Sto se tice Harleja oni koji me duze poznaju znaju da sam u predstavnistvu u Beogradu odjednom kupio 2kom i to jednog za sebe a jednog za druga, sta reci nisam imao primedbi na kvalitet tog jako neudobnog motora i priznajem da je on najrokerskiji motor ali nikako ne mogu da se pomirim sa sloganom koji fura klub HD jer nije na mestu. Vozio sam HD 5 godina i smatram da to nije nista izuzetno , svaka kopija Japanca copera je bolja u svakom pogledu od Harleja medjutim mnogi koji ga imaju misle da su IN jer ima ime koje pri kupovini placaju par hiljada eura. Mozda su se umislili da su pravi bajkeri samom nabavkom HDa ali za pravog treba mnogo,mnogo vise.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Re: Incidenti na moto susretima

Počalji od Rendi Čet Sep 03, 2009 4:38 pm

U Sabac na skupove idem svake godine od kako prave ,imam mnogo prijatelja tamo koji dolaze na Niske susrete ali vise ne mogu da izdrzim teror pucaca i onih koji u mestu bacaju u iberturu svoje motore pa cu u narednom periodu da izbegavam ovakvu vrstu susreta. Momcina mi je na 5m od satora pucao u 5 sati ujtru boli ga sto moramo da putujemo ujtru u nedelju preko 300 km do kuce. Mislim da ce incidenata i tuca biti sve vise jer ljudima koji su dosli da se odmore od svakodnevnice i malo razonode puca film i incident je neizbezan. Jos gore se sprema kad OUTLAVS klubovi dodju u Srbiju a mnogi iz ovih klubova vec imaju predstavnike u Srbiji.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Re: Incidenti na moto susretima

Počalji od Joe Čet Sep 03, 2009 9:34 pm

Što se OUTLAW klubova tiče, to je već štivo za novu temu. Nikada me nije iznervirao neko, ko se pojavi na ulaz u kamp posle pređenih 300-400 kilometara, odvali iber-turu i onda uđe u kamp. Pucanje za vreme koncerta takođe mogu da progutam, ali u manjim količinama. Nemojte sad da preterujemo, pa da nam odjednom smeta sve ono što zadnjih 15 godina nismo ni primećivali, dok se nije omasovilo.
Ko puca posle ponoći, organizator je dužan da ga spreči u tome kako zna i ume, a ako to nije u stanju, ja više tu nedolazim, ko god da je.
Nažalost, pucanje nije jedini razlog incidentima, jer sve češće viđam razmirice pa čak i tuče, između članova istog kluba, a kamoli drugih.
Došlo ZLO vreme, a još gore nas čeka. Drži se stare proverene garde i leđa uza zid.
Joe
Joe

Broj poruka : 31
Datum upisa : 24.08.2009
Godina : 47
Lokacija : Čačak

Nazad na vrh Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Re: Incidenti na moto susretima

Počalji od Crni Leptir Čet Sep 03, 2009 11:44 pm

Rendi :: Mozda su se umislili da su pravi bajkeri samom nabavkom HDa ali za pravog treba mnogo,mnogo vise.

Baš tako. :D
Crni Leptir
Crni Leptir
Admin

Broj poruka : 171
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 51
Lokacija : Beograd

http://http:vaske72.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Re: Incidenti na moto susretima

Počalji od Sveta SD Sub Mar 13, 2010 8:14 pm

Pre je bilo mnogo drugacije i naravno MNOGO bolje!! Nije bilo kompa to jest interneta pa jedva cekam vikend da se ispricam sa drugarima i popijem neko pivo a013 Sta se sad desava u pravu je rendi proslogodisnji da kazem bajker kupi motor i misli da je.... pa nije ne sml26 necu da ja tu nesto mudrujem nek pucaju nek turiraju al nemoj da preteruju! Preko je mnogo drugacije u kafez sto ja kazem pa pucaj pali gumu a ostali ljudi nek piju pricaju zezaju se beer Veliki pozdrav za bracu beer chopperemo
Sveta SD
Sveta SD

Broj poruka : 7
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Re: Incidenti na moto susretima

Počalji od Sveta SD Sub Mar 13, 2010 8:18 pm

E zaboravi da kazem jos nesto STO pre 10 ili 15 godina nije bilo tuca prozivka itd? Pa bilo je mnogo manje ljudi na desavanju i svi se znaju a sad odes na skup poznajem 30 posto bajkera a resto hmm Pozzzz e031
Sveta SD
Sveta SD

Broj poruka : 7
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Incidenti na moto susretima Empty Re: Incidenti na moto susretima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu