MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!

Join the forum, it's quick and easy

MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!
MK Shadows Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sveta i Ivta ne prestaju

4 posters

Ići dole

Sveta i Ivta  ne prestaju Empty Sveta i Ivta ne prestaju

Počalji od Rendi Pet Nov 20, 2009 2:30 am

Da li mislite da su Sveta i Ivta preterali sa medjusobnom svadjom na forumu MASa i pored toga sto su oba Smederevci.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sveta i Ivta  ne prestaju Empty Re: Sveta i Ivta ne prestaju

Počalji od Ivta Pet Nov 20, 2009 2:06 pm

E pa Rendy , ovo je stvarno prevršilo sve mere i granice posebno tvoje ponašanje.
Smatrao sam te za dobrog prijatelja a ti potkopavaš i držiš Sveti sveću.
Ovim pokazuješ koliko me poštuješ i kakav si ustvari.
Ovim smo završili svaku priču, a ti skupljaj mišljenja.
Ja sam budala i vučem ti 10 motora na skup u Niš i svadjam se sa Gnjatom, a Sveta ti nije poslao niti jedan motor, svaka čast. Video sam na MASu da imaš sitne pobude,a sada sam se uverio u sve i što su mi pričali i što sam sumnjao.
Svaka ti čast.

Ivta

Broj poruka : 84
Datum upisa : 22.08.2009

http://extrem-mk.bb.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Sveta i Ivta  ne prestaju Empty Re: Sveta i Ivta ne prestaju

Počalji od tomos_chopper Pet Nov 20, 2009 3:44 pm

ne znam ni Svetu ni Ivtu...a mislim ako su obojica bajkeri da ne treba da se svadjaju....pogotovu ako su iz istog grada... beer evo zajecarsko pivo za obojicu

tomos_chopper

Broj poruka : 39
Datum upisa : 08.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sveta i Ivta  ne prestaju Empty Re: Sveta i Ivta ne prestaju

Počalji od Rendi Pet Nov 20, 2009 8:26 pm

Prvo Ivto ne vidim nikakvog razloga za tvoju ljutnju nisam nikoga branio procitaj bolje post na MASu kojim savetujem Svetu da izadje iz MASa a ne da se svadja sa ljudima i niti jednog trenutka ni u jednom postu nisam spomenuo tebe u losem kontekstu. Posto si bolji od mene na kompu. procitaj sve postove lepo pa onda izvodi zakljucke. Zaista neznam zasto si se svadjao sa Gnjatom zbog mene a sto se tice skupa i Sveta bi dosao ali znas sa koliko para on raspolaze on je sirotinja u odnosu na tebe i mene. Namerno sam izbacio ovu temu da bi se ti javio da cujem misljenje kad ce svadja da prestane. S obzirom da sam od prvog skupa ili zurke u Smederevu ja nemogu da budem protiv nikog iz Smedereva pa ni protiv Svete. Uvek sam Extrem smatrao kao bratski klub a ti sad u tvojoj svadji sa Svetom bi hteo da umesas mene. Nemoj to da radis iz prostog razloga sto ja stvarno zelim da ostanem u dobrim odnosima sa svim Smederevcima pa izmedju ostalog i sa Svetom i pored toga sto ja bolje od tebe sigurno znam kakav je. Jednostavno receno moj zivot ne zavisi od Svete niti me nekad zajebo za nesto da bi se ja zamerao sa njim a da mu drzim svecu kao sto kazes tu mnogo gresis. Da sam hteo da nekim likovima drzim svecu ja bih danas bio u UO Mas a a ne van njega. Koji je Sveta faktor da bi mu drzao svecu i sta mi zavisi od njega razmisli pa pisi postove.Znam da si povredjen njegovim nekim ponasanjem ali to nije razlog da iskaljujes nezadovoljstvo na onima koji vole tvoj klub i sve Smederevce. Tema je i postavljena da bi smirila strasti a ne da raspiruje. Sto se tice skupa u Nisu pa i mi smo dosli na zurku Ekstrema sa 6 motora a na skup bez obzira ko ga je pravio a verujem da si ti bilo je 8 motora Shadows Srbija . Prema tome ne odustajem ni od tebe ni od Smederevaca bez obzira kako ces se ti ponasati u narednom periodu.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sveta i Ivta  ne prestaju Empty Re: Sveta i Ivta ne prestaju

Počalji od Ivta Sub Nov 21, 2009 2:19 am

Nema problema Rendy sve je pod kontrolom i za sve si u pravu. Imao si Pita iz Nisa na forumu MASa, pa ti nisam otvarao teme i bavio se tudjim poslom. Veliki pozdrav i vidimo se negde na skupu. Sasvim sam dobro procitao sve tvoje postove i odlicno razumeo poentu napisanog, odlicno odradjeno i osmisljeno, ne smiruju se strasti ovakvim temama ali sta je tu je, pozdrav, samobanujem se odavde.

Ivta

Broj poruka : 84
Datum upisa : 22.08.2009

http://extrem-mk.bb.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Sveta i Ivta  ne prestaju Empty Re: Sveta i Ivta ne prestaju

Počalji od dejansd Sub Nov 21, 2009 9:29 am

rendi stariji si ,i znas da se ovako nesmiruju strasti. da si hteo nebi ni postavljao ovako glupu temu,to je izmedju njih dvoje i mislim da oni to treba da rese,netrebamo im mi....i jedan i drugi su odrasli ljudi ......
ovim si samo dodao jos jedno mesto gde mogu da nastave sa glupostima......
ovo nije izmedju klubova vec njih dvoje licno ...uvek ste dobrodosli u smederevu......bez obzira ko pravi desavanja

zelim dobar rad ovog foruma ali ne na ovaj nacin.........nek svako gleda svoja posla,svuda ima problema.........

dejansd

Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sveta i Ivta  ne prestaju Empty Re: Sveta i Ivta ne prestaju

Počalji od Rendi Sub Nov 21, 2009 11:46 am

Javno izjavljujem da mi je stalo do Ivte kao prijatelja ali se ne mogu odreci Svete koga godinama poznajem i koji mi nista lose nije ucinio do sada. Sve sto sam pisao do sada je sa najboljom namerom da se odnosi izglade a ne da se pogorsavaju.Posebno volim sto je Ivta dosao na ovaj forum jer ima odlicnih ideja i tema za isti posto se pokazao na MAS forumu. Nije mi jasno odakle Ivti ideja da ja imam nesto protiv njega jer smatram da je nas odnos bio odlican. Jedino to sto sam izneverio mozda neka ocekivanja da cu da pisem protiv Svete, e pa to nemogu iz gore navedenog razloga. Ivto nemoj da se samobanujes nego hocu da razgovaramo nisam ti nista lose ucinio.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sveta i Ivta  ne prestaju Empty Re: Sveta i Ivta ne prestaju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu