MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!

Join the forum, it's quick and easy

MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!
MK Shadows Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pomoc dami :)

3 posters

Ići dole

pomoc dami :) Empty pomoc dami :)

Počalji od Bojancica Pon Mar 14, 2011 3:13 am

Zdravo dragi bajkeri!
Zelim da se konsultujem sa vama i ocekujem da budete aktivni i pomognete mi da donesem odluku. :)
Zensko sam, imam 23 godine. Celog zivota obozavam motore, i uvek sam zelela da budem vlasnica jednog, a ne samo suvozac kao do sada. Ali moja majka nikada nije zelela da mi to priusti...plasila se :)
Imam dva druga bajkera, jedan ima bmw a jedan africu twin. Ja se licno najvise primam na yamahu, to mi je bas opasna damska masina. :)
E sad, zelim savet, sta bi mi najvise odgovaralo kao apsolutnom pocetniku koji zeli ozbiljno da zivi na dva tocka?
Da bih znala koliko novca mi je potrebno, i bacila se u potraznju i kupovinu. Dajte savete i pozelite mi srecu u pronalazenju mog dvotockaskog zivotnog saputnika! :)

Bojancica

Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

pomoc dami :) Empty Re: pomoc dami :)

Počalji od drumskalisica Uto Mar 15, 2011 12:27 am

Pozdrav Bojancice . Prvo da ti kazem da bi bilo lepo za pocetak da ispostujes pravilo o pretstavljanju ( tako je na svim forumima ), pa da se predstavis u temi " Predstavljanje clanova " .

Sto se tice tvog pitanja o motoru, valjalo bi da napises nesto o svom iskustvu sa motorom da bi ti mogli dati neki savet. To sto si zensko i imas 23 godine - nam ne govori bas puno. Napisi ti nama da li si vozila neki motor do sad i koliko si vozila , da li imas polozenu " A " kategoriju, i na kraju kakvi te motori privlace ( sportski, turisticki, endure, kastom . . . . ), pa onda mozemo da pricamo dalje na tu temu .
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

pomoc dami :) Empty Re: pomoc dami :)

Počalji od Rendi Čet Mar 31, 2011 11:38 pm

Predpostavljam da tek pocinjes da vozis , ako vec volis Jamahu za pocetak bi ti preporucio Ibr 125 ccm Jamahu klasican izdrzljiv motor a pitom za pocetnike , odrzavanje jednostavno a mali potrosac. Ima ga u svim predstavnistima Jamahe Beograd , Nis, Novi sad a cena novog je oko 2.400 evra.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

pomoc dami :) Empty Re: pomoc dami :)

Počalji od Rendi Čet Mar 31, 2011 11:41 pm

Za upola manje novca mozes kupiti dosta dobrog kineza Keeway od 125 ili 150ccm skoro istog oblika kao ibr Jamaha a pokazali su se vrlo dobro ko god ih ima.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

pomoc dami :) Empty Re: pomoc dami :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu