MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!

Join the forum, it's quick and easy

MK Shadows Srbija
Dobrodošli na forum MK Shadows Srbija!
MK Shadows Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klubovi motorista

3 posters

Ići dole

Klubovi motorista Empty Klubovi motorista

Počalji od Rendi Čet Jan 28, 2010 8:14 pm

Ako ste clan jednog kluba da li mislite da treba stalno ostati u istom ili promeniti.U svetu se ovakva pojava jako lose kotira i vrlo je retka. Ni kod nas nije praksa ali se desava .Vase misljenje.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klubovi motorista Empty Re: Klubovi motorista

Počalji od drumskalisica Pet Jan 29, 2010 1:46 am

Nisam clan ni jednog kluba. Bio sam jedan od deset osnovnih osnivaca NS Ridersa, al od same osnivacke skupstine nisam posto clan - mojom voljom jer je u startu krenulo u losem smeru . Mislim nas deset je zapocelo celu pricu, a na osnivacku skupstinu pozvano oko 40 ljudi ( 30 se nikad nije vozilo sa nama ). Kasnije mi nudili da postanem " drug clan " i dali neki formular na kome je bilo i pitanje : Koji vam je bio prvi motor A kategorije ? Bilo mi smesno jer sam ja aktuelnom predsedniku bio prodo moj motor koji je njemu bio prvi " A " kategorije, a meni - ko zna koji sml106598 sml106598 sml106598
Posle su mi dali karticu pocasnog clana .
Posle toga nisam bio ni u jednom klubu, Ima jedan klub ciji bi clan mozda bio, al nisu u mom mestu, pa mi je malo bezveze da budem - dopisni clan ( iako tamo imam kucu, al ne zivim tamo ) .
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klubovi motorista Empty Re: Klubovi motorista

Počalji od Rendi Pet Jan 29, 2010 7:37 pm

Nisam siguran ali mislim da je Roman iz Futoga bio predsednik NS rajdersa.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klubovi motorista Empty Re: Klubovi motorista

Počalji od drumskalisica Sub Jan 30, 2010 2:14 am

Pa njemu sam i bio prodao motor koji je njemu bio " prvi motor A kategorije ". Pre njega je vozio Apn 4 . Ja sam mu prodao NSU-a kojeg sam vozio jos dok sam ziveo u Nisu i sa kojim sam se doselio u Novi Sad.
Inace moj stav je da treba ostati u jednom klubu. Nazalost ljudi se menjaju, misljenja se takodje menjaju pa cesto dolazi do toga da neki ljudi odu iz kluba ( u mom slucaju, razisli smo se na samom pocetku ). Najgore je kad se razidju osnivaci kluba. Tad klub propada, jer klub je kao kuca, ako ga napravis na zdravim temeljima - trajace. Ako su temelji losi - zidovi pucaju i kuca se rusi.
Posle ovog nisam bio ni u jednom klubu. Bilo je nekih razmisljanja da opet nesto pokrenemo, al ostalo je na razmisljanjima. Sad trenutno imam neku ekipu prijatelja sa kojima se vozim i druzim, pa smo kafic u kome se okupljamo nazvali iz zezanja " crkvom ", a posle nas na jednom forumu prozvase ( opet iz zezanja ) " apostolima ". Za sad to nije nikakav klub, vec eto - druzimose, vozimo se i zezamo se. Sakupili smo novac medju sobom pa napravili svoj sajt i lepo nam je. Dal ce od toga ispasti neki klub - o tom - potom, videcemo. Pretpostavljam da si bio na nasem sajtu i forumu, ako nisi - ti naidji. http://www.apostoli.iz.rs/
A to sto pojedinci menjaju klubove se desava ovde kod nas i to bas dosta. Valjda zato sto je i sama pojava da kazem " privatnih moto klubova " kod nas nova, pa ljudi i ne znaju sta hoce . Puno gledaju filmove, puno ocekuju, pa se posle razocaraju .
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klubovi motorista Empty Re: Klubovi motorista

Počalji od Rendi Ned Jan 31, 2010 12:19 am

Kod nas su klubovi na dobrovoljnoj osnovi ,nema one discipline kao kod stranih klubova.Mislim da odredjena disciplina treba da postoji u klubu ali to kod nas u Srbiji ne uspeva nikako zbog toga sto smo mi kao narod teski individualci. Kod nas u klubu nema nikakvih znacajnijih obaveza osim da se prisustvuje Moto skupu u Nisu i da se bar godisnje ode na dva tri motosusreta. Sve boje ,prisivke majce i ostalo sto je potrebno za klub uglavnom sam finansiram. Nemamo clanarinu i ne zelimo da ne bi posle bilo neko trosi pare itd. Sve sam finansiram ne da bi se pravio vazan vec ne volim da se neko posle buni ja sam dao a ti nisi i tako redom .Dogovaramo se uglavnom ko gde ide na skupove .Clanovi iz BGD idu u mesta koja su im blize takodje i Pancevacki clanovi. Ja i moja cerka idemo na najdalje susrete izmedju ostalog sto imam mogucnosti a i zbog toga sto zivim u Niskoj Banji pa mi je svaki susret dosta daleko.Imamo clanove u Leskovcu,Vranju i Aleksincu ali na njih ne mogu uticati da putuju jer ljudi nemaju para za neka dalja putovanja.Znaci sve sto radimo radimo na dobrovoljnoj bazi i niko nikog ne maltretira a tako je najbolje. Znam za Apostole ali neznam da li su se registrovali kao klub.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klubovi motorista Empty Re: Klubovi motorista

Počalji od Rendi Ned Jan 31, 2010 12:21 am

Da zaboravio sam da kazem da sam u kontaktu sa stranim klubovima cuo da je sramota da se promeni klub i da na takvog jako lose gledaju.
Rendi
Rendi

Broj poruka : 280
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klubovi motorista Empty Re: Klubovi motorista

Počalji od Head Ned Jan 31, 2010 12:39 am

Naceli ste tesku temu komsije
Head
Head

Broj poruka : 157
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : Agent Orange-Slobodna Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Klubovi motorista Empty Re: Klubovi motorista

Počalji od drumskalisica Ned Jan 31, 2010 3:58 am

Rendi ::Da zaboravio sam da kazem da sam u kontaktu sa stranim klubovima cuo da je sramota da se promeni klub i da na takvog jako lose gledaju.

Pa niko ne voli " preletace " . a020 a020
drumskalisica
drumskalisica

Broj poruka : 180
Datum upisa : 05.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klubovi motorista Empty Re: Klubovi motorista

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu